Łańcuszek kwadratowe oczka

8,50 zł
Brutto

Łańcuszek posrebrzany, delikatny o kwadratowych ogniwach, bardzo dobry do noszenia samemu lub w połączeniu z przywieszką.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 

Państwa dane oraz płatności cały czas są bezpieczne w związku z zastosowaniem najnowszych technologii w tej dziedzinie

 

Dostawy są realizowane przez kilka firm kurierskich (Poczta Polska, DHL, InPost), szczegóły znajdują się w zakładce "Dostawa"

 

Na zwrot towaru przysługuje 14 od daty jego otrzymania, zwrotu można dokonać bez podania przyczyny, szczegóły opisane są w regulaminie sklepu

Łańcuszek posrebrzany z wysokiej jakości srebra o próbie 925, delikatny,o kwadratowych ogniwach. Jego długość to 54 cm a grubość to 1,2 mm. Doskonały do noszenia samodzielnie jak i w zestawie z przywieszką. Solidne i trwałe wykonanie. Klasyczny i zawsze modny.

Tylko u nas. Woreczek strunowy (dilerka) do przechowywania oraz poradnik jak dbać o biżuterię posrebrzaną gratis. Łańcuszek zapakowany w ozdobny woreczek z Organzy

  • Materiał: posrebrzany
  • Splot: kwadrat
  • Długość: 54 cm
  • Szerokość: 1,2 mm
  • Numer katalogowy: A004

Biżuteria platerowana srebrem metodą „electroplated”, która gwarantuje najwyższą jakość produktu a także niezwykle długą trwałość biżuterii, Biżuteria zachowuje swój pierwotny kolor i blask przez długi czas użytkowania.

A004